Vilniaus miškų urėdija VĮ
Vilmu

Mūsų darbai ateinančioms kartoms
        
Svetainės struktūra   English   Lietuviškai

Versija
neįgaliesiems
   Dėl valstybinių miškų valdymo pertvarkos
Aplinkos ministras Kęstutis Navickas oficialiu raštu kreipėsi į visas 42 VĮ miškų urėdijas dėl valstybinių miškų valdymo pertvarkos.
Plačiau      2017-07-17

   VIEŠAME AUKCIONE PARDUODAMO TURTO SĄRAŠAS
Skelbiamas viešame aukcione parduodamo turto sąrašas.
Plačiau      2017-07-17

   Apklausa: urėdijomis pasitiki daugiau nei pusė šalies gyventojų
Seimui svarstant Vyriausybės parengtą ir didelio atgarsio visuomenėje sulaukusią valstybinių miškų valdymo pertvarką, daugiau nei pusė (53 proc.) apklaustų suaugusių Lietuvos gyventojų teigia pasitikintys miškų urėdijomis. Jomis labai pasitiki 4 proc., o greičiau pasitiki 49 proc. respondentų.
Plačiau      2017-07-10

   R. Žemaitaitis. Naujasis LEO gimsta
Lietuvos miškų monopolijos sukūrimas, kurio taip uoliai siekia valstiečiai, man primena liūdnai pagarsėjusią LEO LT istoriją, kai prieš devynerius metus buvo pamėginta iš Rytų skirstomųjų, Vakarų skirstomųjų tinklų ir Lietuvos energijos sukurti vieną didelį monstrą.
Plačiau      2017-07-10

   Pažeidimų urėdijose per trejus metus – 1,6 tūkst., priskaičiuotos net dokumentuose įsivėlusios klaidos
5min pradėjus aiškintis, ar tikrai, kaip tvirtina premjeras Saulius Skvernelis, urėdijose fiksuojama daugybė pažeidimų, juos ėmė ir suskaičiavo urėdijų kontrole užsiimanti Valstybinė miškų tarnyba (VMT). Antradienį tarybos Aplinkos ministerijai pateiktame dokumente nurodoma, kad per trejus metus pažeidimų buvo beveik 1,6 tūkst. Tačiau didžioji dalis jų – itin smulkūs.
Plačiau      2017-07-05

   Gruzinai iš lietuvių mokysis, kaip išvengti miškų valdymo klaidų
Praėjusios savaitės pabaigoje Tbilisyje Lietuva ir Gruzija žengė dar vieną žingsnį link glaudesnio bendradarbiavimo, šį kartą – miškų valdymo srityje. 18 mėnesių truksiančiame Europos Sąjungos finansuojamo Dvynių projekto metu ketinama padėti kolegoms Gruzijoje kurti darnaus miškų ūkio principais paremtą miškų valdymo sistemą.
Plačiau      2017-07-05

   LR miškų valstybės kadastro žemėlapio pagrindu parengtas miškų kelių sąrašas, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais siūloma atlikti priežiūros ir taisymo (remonto) darbus.
Plačiau      2017-07-03

   Ar sunku būti geriausia?
Pamatęs Vilniaus urėdijos Parudaminos girininkijos girininko pavaduotoją Boženą Golubovską, nė neabejoju, kad kiekvienas paklaustų to paties – kas tave atnešė ar atvežė į šitą mišką. Nors čia pat Vilnius, čia pat sostinei renginiais nenusileidžiantis Jašiūnų dvaras, kelias į girininkiją vingiuoja per miškus.
Plačiau      2017-06-14

   Miškininkai išbandė taiklumą šaudymo varžybose
Sportingo aikštelėje, kurioje sąlygos artimos įvairių paukščių medžiojimui, taiklumą išbandė Lietuvos Respublikos Seimo, Generalinės miškų urėdijos ir šalies miškų urėdijų komandos, pavieniai šauliai. Į varžybas susirinko beveik 90 šaulių, per 30 komandų iš įvairių šalies miškų urėdijų. Gaila, kad į varžybas neatvyko visi, išreiškusieji norą dalyvauti.
Plačiau      2017-06-06

   Valstybinių miškų sistemoje naujos technologijos
Nuo praėjusių metų gegužės mėn. Generalinės miškų urėdijos ir VĮ miškų urėdijų specialistai kartu su mokslo ir mokymo atstovais organizavo pasitarimus ir praktinius bandymus, kuriuose buvo pristatomi ir demonstruojami įvairūs šiuolaikiniai apvaliosios medienos matavimo metodai. Po ilgų diskusijų, remiantis praktinių bandymų rezultatais, lapkričio mėn. aplinkos ministro įsakymais patvirtintos atnaujintos Apvaliosios medienos klasifikavimo ir ženklinimo bei Apvaliosios medienos bei nenukirsto miško matavimo ir tūrio nustatymo taisyklės, kuriomis įteisintas naujasis fotogrametrinis apvaliosios medienos matavimo metodas. Taip pat po diskusijų su Valstybine lietuvių kalbos komisija, aprobavusia tokius terminus, kaip pardavėjo ar pirkėjo medienos sandėlis, medienos priėmimas, medienos perdavimo ar matavimo aktas, jau šių metų pradžioje patvirtintas Apvaliosios medienos apskaitos tvarkos aprašas. Įteisinus galimybę medieną matuoti fotogrametriniu medienos matavimo metodu ir naudoti išmaniąsias technologijas bei atlikus viešuosius pirkimus, lygiai po metų VĮ miškų urėdijos gali drąsiai pradėti medieną matuoti paprasčiau ir operatyviau.
Plačiau      2017-05-05


Visos naujienos
Paieška
VĮ Vilniaus miškų urėdija
Vilniaus g. 22
Mickūnų mstl.
LT-13116 Vilniaus r. sav.


Telefonas +370 5 233 6159
Faksas +370 5 216 0930
El.paštas info@vilmu.lt

Juridinių asmenų registras
Kodas 191805594
PVM kodas LT918055917
A/s LT457044060000232864
AB SEB bankas
Naujienų prenumerata
VĮ Vilniaus miškų urėdija 2017